Sprawdź moje portfolio i ofertę

Oferta

Copywriter dla Twojego biznesu

Jest coś niezwykle cennego, czego nie da się nigdy odkupić – czas. Każda zmarnowana chwila to stracona szansa dla Twojej firmy. Zamiast więc poświęcać je na poboczne zadania, zleć mi tworzenie skutecznych treści. Dzięki temu skupisz się na kluczowych zagadnieniach Twojego biznesu, a ja wesprę Cię swoim copywriterskim doświadczeniem i umiejętnościami 💪

Chcesz sprawdzić moje pisarskie pióro? Sprawdź portfolio poniżej lub umów się na tekst próbny!

W czym wesprę Twój biznes?

👉 Stworzę dla Ciebie treści sprzedażowe, które wypozycjonują Twoją stronę w wyszukiwarce, w tym: opisy kategorii i produktów, e-mail marketing, newslettery i teksty do reklam.

👉 Napiszę angażujące treści contentowe, które będą gromadzić wokół Twojej marki społeczność z Twojej grupy docelowej, w tym: wpisy na bloga i e-booki.

👉 Zrobię audyt Twoich treści na stronie i zasugeruję zmiany.

👉 Wykonam korektę Twoich tekstów.

👉 Poprowadzę komunikację w Twoich mediach społecznościowych: na Facebooku, Instagramie czy LinkedInie.

👉 Postawię skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie. Po każdej zakończonej kampanii otrzymasz ode mnie raport wykonanych działań oraz wyników.

Opinie

Dowiedz się, co o współpracy ze mną sądzą inni

Mogę Cię czarować słowem najpiękniej jak potrafię, ale prawdziwa magia kryje się w opiniach moich klientów. Zobacz, co oni mają o mnie do powiedzenia:

Portfolio

Oto kilka przykładów tekstów, które do tej pory stworzyłam:

To tylko niewielki wycinek tego, co robię na co dzień. Chcesz, żebym tworzyła treści dla Twojej firmy? Umów się na płatny tekst próbny teraz!